Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı borcumu ödemek için bir limit sınırı var mıdır?

Hayır, Vade farkı tutarı kadar limitiniz olduğu taktirde bir veya daha fazla kredi kartınıza ait borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.Kredi kartı borcumu ödemek istiyorum, fakat vade farkı için kullanılabilir limitim yok. İşlem yapabilirmiyiz?

Borcu ödenen kredi kartınızın haricinde, yeterli limiti olan başka bir kredi kartınızı veya kartlarınızı da kullanabilirsiniz.Ödenen borcumun haricinde başka bir ödemem olacak mı?

Taksitlendirdiğiniz toplam borcunuz ve bu borç için uygulanacak vade farkı dışında hiç bir ödemeniz olmayacaktır.Kredi kartı borcumu taksitlendirmek için ne gibi belgeler istiyorsunuz?

Kredi kartlarınızın dışında hiç bir belge gerekmemektedir.Kredi kartı borçlarımı taksitlendirirken borcunu kapattığınız kartımın dışında, başka bir veya daha fazla kartımı kullanabilir miyim?

Borcunuzu + Vade farkını taksitlendirirken istediğiniz kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.Üç ayrı kredi kartıma borcum var hepsinin borcunu kapatarak taksitlendire bilir miyim?

Evet taksitlendirebilirsiniz. İstediğiniz kadar kredi kartlarınızın toplam borcunu kapatarak taksitlendirebilirsiniz.Sisteminiz ne kadar güvenli? Taksitlendirme işleminde bir risk var mı?

Taksitlendirme işlemi son derece güvenlidir. Öncelikle kredi kartınız veya kartlarınızın borç durumları kontrol ve teyit edilir. Daha sonra toplam borçlar tarafımızca ödenmekte ve daha sonra aynı veya dilediğiniz kredi kartlarına borçlandırılırsınız. Kredi kartlarınıza yapılan ödemelere ait dekontlar ve Taksitli ödemelerinize ait slipler tarafınıza aynı gün verilir.Kredi kartım ödeyemediğim borç yüzünden kullanıma kapalı, takipte veya hacizlik durumda. Borçlarımı Taksitlendirebilir miyim?

Borçlarınızı Taksitlendirebilmeniz için Kredi kartınızın kullanıma açık olması gerekir. Ancak kullanıma açık başka kredi kart veya kartlarınız varsa ve limitleri müsait ise borcu olan kredi kartınızın borcunu kapatmak üzere bu kredi kartlarınızı kullanarak borcunuzu taksitlendirebilirsiniz.


S.S.S.

Kredi
Kredi Kartı Borcu Ödemesi ve Taksitlendirmesinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Ad Soyad Telefon